ŚRODKI CZYSTOŚCI  - DO USUWANIA JEANSU  (1)

DO USUWANIA JEANSU

ładowanie
31,00
PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Preparat do usuwania śladów po spodniach jeansowych

Colour Transfer Remover 50ml.

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem(przez to na działanie zawartej w pocie soli). Czyszczenie skóry i konserwacja skóry to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, konserwacja skóry gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, jednocześnie zabezpieczając skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

Zawartość produktu: 

 50ml Colour Transfer Remover.

Preparat tylko i wyłącznie do skór o jasnym wykończeniu lica.

Działanie: 

Stosowanie środków do czyszczenia i konserwacji skór  Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale impregnuje wyrób skórzany i zabezpiecza go przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

ColourTransfer - nowoczesny środek na bazie rozpuszczalnika parafinowego do usuwania przebarwień pozostawionych na skórach naturalnych i sztucznych. Bardzo pomocny preparat przy zabrudzeniach powstałych po spodniach jeansowych, farbie drukarskiej, markerach.

Uwaga: 

- stosować tylko i wyłącznie w przypadku jasnych skór

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

- środek na bazie rozpuszczalnika parafinowego.

Sposób użycia: 

Preparat do czyszczenia skór Colour Transfer – nałóż niewielką ilość środka do czyszczenia skór na ściereczkę i sprawdź trwałość koloru na ukrytej powierzchni. Następnie nanieś preparat za pomocą ściereczki na zabrudzone miejsce. Nie trzyj! Nie wcieraj! Nałożony preparat sam wniknie w strukturę skóry i usunie z niej zabrudzenia. Przebarwienie kolorystyczne nie pozostaje napowierzchni skóry, ale częściowo penetruje jej barwne wykończenie. Aby środek zadziałał musi przeniknąć wykończenie skóry, co oznacza, że potrzebuje na to trochę czasu. Nie chodzi więc o to, aby mocno wycierać zabrudzenie lecz delikatnie nanieść preparat i poczekać do momentu, aż wyparuje on razem z zanieczyszczeniem. Dobrze jest nałożyć preparat wieczorem, a rano sprawdzić efekt. Jeśli będzie on niezadowalający ponownie wieczorem nałóż preparat na zabrudzone miejsce. Po całkowitym wyczyszczeniu skóry umyć ją Soft lub Strong Cleaner i nałożyć Protection Cream.

Zastosowanie:   

Wszystkie środki do czyszczenia i konserwacji skór Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat do czyszczenia skóry oraz środek do konserwacji skóry spełnia pokładane w nim oczekiwania. Preparaty do czyszczenia i konserwacji skór można stosować do mebli skórzanych, do czyszczenia i konserwacji skórzanych tapicerek samochodowych, oraz do do ubrań i galanterii skórzanej.

Jak dbać o skórę:

 Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej stwardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skór z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji. 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
ZESTAW do TKANIN (2x225ml)
ZESTAW do TKANIN (2x225ml)
84,50 PLN
Gąbka do tkanin CUDOWNA GĄBKA
Gąbka do tkanin CUDOWNA GĄBKA
30,00 PLN
DO SKÓR NATURALNYCH (2x250ml)
DO SKÓR NATURALNYCH (2x250ml)
98,00 PLN
DO OLEJOWANYCH SKÓR
DO OLEJOWANYCH SKÓR
104,00 PLN
ZESTAW DO AUTA (2x150ml)
ZESTAW DO AUTA (2x150ml)
87,00 PLN
Zestaw do skór Midi (2x150ml)
Zestaw do skór Midi (2x150ml)
87,00 PLN
ŚCIERECZKA DO ZAMSZU I TKANIN NUBUCK CLEANING CLOTH - 2 szt.
ŚCIERECZKA DO ZAMSZU I TKANIN NUBUCK CLEANING CLOTH - 2 szt.
23,00 PLN
LEATHER BARRIER 1 L krem ochronny do jasnych skór
LEATHER BARRIER 1 L krem ochronny do jasnych skór
249,00 PLN
KONSERWACJA TKANIN - Protector W koncentrat
KONSERWACJA TKANIN - Protector W koncentrat
21,00 PLN
IMPREGNACJA SKÓR, NUBUKU, ZAMSZU, ANILIN -PROTECTOR FL03 100 ml
IMPREGNACJA SKÓR, NUBUKU, ZAMSZU, ANILIN -PROTECTOR FL03 100 ml
21,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl