ŚRODKI CZYSTOŚCI  - Zestaw do nubucku  (1)

Zestaw do nubucku

ładowanie
124,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia skór typu nubuck, zamsz.

Nubuck Leather Care

Nubuck Cleaner - delikatny środek czyszczący na bazie wody destylowanej, służący do czyszczenia skór typu nubuck, zamsz. Czyszczenie odbywa się po przez wytworzenie na gąbce piany (im więcej piany tym lepszy efekt czyszczenia). Czyścić kolistymi ruchami płucząc gąbkę. Po wyczyszczeniu skóry poczekać aż wyschnie, następnie rozczesać ją za pomocą szorstkiej ściereczki zamieszczonej w Zestawie i na końcu zabezpieczyć skórę, spryskując ją preparatem Nubuck Protector.


Leather Degreaser to produkt w aerozolu przeznaczony do usuwania tłustych plam (zazwyczaj powstałych od potu i od włosów). Preparat po użyciu, rozpuszcza tłuszcz i wyciąga go na powierzchnię, gdzie jest wiązany przez specjalny proszek, bardziej chłonny niż skóra. Jeśli tłuste plamy zbierały i wchłaniały się przez długi okres czasu, nie mogą być usunięte w kilka minut. W tym przypadku możliwe jest parokrotne użycie środka. Potrząśnij pojemnikiem i rozpyl preparat na tłustej plamie. Nie trzyj, nie wcieraj, zostaw preparat na skórze na minimum 3-4 godziny. Po tym czasie usuń preparat ze skóry za pomocą pędzelka, zmiotki, odkurzacza, nie wcieraj go w skórę. Wyczyść skórę preparatem do czyszczenia, rozczesz za pomocą ściereczki i zabezpiecz środkiem Nubuck Protector.

Nubuck Cleaning Cloth - wydajna, dwustronna szorstka ściereczka, do łatwego czyszczenia większości zabrudzeń z powierzchni nubucku i zamszu. Usuwa kurz i stałe zabrudzenia przenosząc je trwale na swoją powierzchnię. Likwiduje ciemne i wytłuszczone miejsca spowodowane kontaktem z ludzką skórą. Przywraca oryginalny wygląd miejscom ze sprasowanym lub posklejanym włosiem.

Nubuck Protector - produkt w aerozolu w łatwy i szybki sposób impregnuje i zapewnia ochronę przed wodą, alkoholem, olejami. Znajduje zastosowanie do każdego gatunku skór, nawet tych bardzo delikatnych, co sprawi, że jest dobrym wyborem gdy trudno określić gatunek posiadanej skóry.

Zawartość produktu

Nubuck Cleaner 150ml

Nubuck Degreaser 200ml

Nubuck Protector 200ml

Nubuck Cleaning Cloth 1 szt 

Działanie

Stosowanie środków do czyszczenia i konserwacji skór Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale impregnuje wyrób skórzany i zabezpiecza go przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.


Uwaga:

- przed użyciem potrząsnąć pojemnikiem

-przetestuj środek na ukrytej powierzchni

-trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

-przechowywać w temperaturze pokojowej.

Zastosowanie: 

Wszystkie środki do czyszczenia i pielęgnacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat spełnia pokładane w nim oczekiwania. Środki do czyszczenia skóry można stosować do skórzanych meblowych, do czyszczenia i konserwacji skórzanych tapicerek samochodowych, do czyszczenia skóry i pielęgnacji  ubrań i galanterii skórzanej. Są bezpieczne w użyciu ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry. Zestawy do czyszczenia i konserwacji skór zapewniają im skuteczną ochronę i pielęgnację skórom licowym o zróżnicowanym wykończeniu dlatego niema potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania różnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych-antykowanych. Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Jak dbać o skórę:

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym (w przypadku zwierząt także w ślinie). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej twardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skóry z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących (płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem) przyczyniają się do jej dalszej degradacji.

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli). Czyszczenie i konserwacja skóry to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, konserwacja skóry gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, zabezpieczając jednocześnie skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
ZESTAW do MATERACY (2x200ml)
ZESTAW do MATERACY (2x200ml)
87,00
PLN
MULTI HIGIENIZER 300ml
MULTI HIGIENIZER 300ml
47,00
PLN
DO OLEJOWANYCH SKÓR
DO OLEJOWANYCH SKÓR
104,00
PLN
Czyszczenie SKAI CLEANER 500ml
Czyszczenie SKAI CLEANER 500ml
44,00
PLN
Do czyszczenia skór STRONG CLEANER ŚCIERECZKA
Do czyszczenia skór STRONG CLEANER ŚCIERECZKA
7,50
PLN
CZYSZCZENIE TRUDNYCH PLAM - GLUE REMOVER 500 ML
CZYSZCZENIE TRUDNYCH PLAM - GLUE REMOVER 500 ML
104,00
PLN
IMPREGNACJA SKÓR, NUBUKU, ZAMSZU, ANILIN -PROTECTOR FL03 100 ml
IMPREGNACJA SKÓR, NUBUKU, ZAMSZU, ANILIN -PROTECTOR FL03 100 ml
21,00
PLN
Do regeneracji LEATHER VITAL 1L
Do regeneracji LEATHER VITAL 1L
226,00
PLN
Do regeneracji LEATHER VITAL 250ml
Do regeneracji LEATHER VITAL 250ml
60,00
PLN
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 1L
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 1L
239,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl