Obiekty komercyjne

Planujesz otworzyć salon kosmetyczny, w którym Klienci będą mogli wygodnie odprężyć się w fotelu lub na kanapie w oczekiwaniu na zabieg. Prowadzisz restaurację i szukasz komfortowych ławek i boksów, żeby zapewnić najlepsze warunki dla swoich Gości. Może jesteś Właścicielem salonu fryzjerskiego i chcesz urozmaicić wnętrze lokalu poprzez wstawienie designerskiej pufy lub fotela.

 

Wszystkie te oczekiwania oraz wiele więcej możesz zrealizować z naszą pomocą. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie mebli tapicerowanych. Wyposażymy Twój lokal we wszelkie meble, które będziesz potrzebował.

Boksy restauracyjne, łóżka dla hoteli, pikowane zagłówki, loże barowe, krzesła dla restauracji, fotele i sofy do poczekalni, tapicerowane panele, obicia materiałowe i skórzane, zrealizujemy to wszystko dla Ciebie.

 

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu, sprawdzone materiały z gwarancją jakości, dbałość o wysoki poziom wykonania oraz rzetelne podejście do ustalonych terminów.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania, przygotujemy darmową wycenę, doradzimy.

 

Sprawdź nasze referencje -  Sprawdzam ⤵

 

Kontakt:

biuro@zablyszcz.pl

tel. 577 424 020
tel. 576 014 896

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl