Kinkiet FLORYDA ECO z panelem LED





Cena za szt.
Opis produktu
Każdemu miłośnikowi funkcjonalnych rozwiązań w kwestii oświetlenia z dumą prezentujemy kinkiet ścienny FLORYDA ECO z dodatkowym panelem LED. Łączy w sobie ponadczasowe elementy tworząc harmonijną całość, dzięki czemu oprawa oświetleniowa FLORYDA ECO znajdzie wszechstronne zastosowanie właściwie w każdym wnętrzu.
Kinkiet ścienny FLORYDA z linii ECO posiada 2 źródła światła – główne montowane na oprawkę z gwintem E27 o mocy 60W (również żarówki LED). Pomocnicze źródło światła w postaci panelu LED o mocy 5W umieszczone jest na korpusie kinkietu. Peszel LED posiada giętkie, regulowane ramię. Oprócz kierunkowego strumienia światła oddawanego przez panel LED, lampa ścienna FLORYDA ECO oferuje przytulne oświetlenie główne – skierowane ku górze i dołowi a rozproszone na powierzchni całego abażura. Na korpusie lampy ściennej zamontowano 2 przełączniki dźwigniowe, dzięki którym ze źródeł światła można korzystać oddzielnie i niezależnie. Jest to niezwykłe praktyczne rozwiązanie.
Kinkiet do sypialni FLORYDA ECO ze względu na ponadczasową formę możemy umieścić w dowolnie zaaranżowanym mieszkaniu czy lokalu komercyjnym. Ze względu na kolorystykę w jakiej dostępna jest oprawa oświetleniowa FLORYDA ECO idealnie sprawdzi się jako kinkiet do sypialni nad łóżko nawiązując do filozofii hygge.
Lampa ścienna FLORYDA ECO może poszczycić się etykietą „made in Poland” oraz unijnym certyfikatem zgodności CE wyrobów elektrycznych. Świetnie sprawdzi się w duecie z oświetleniem z kolekcji ECO: lampą wiszącą SINTRA ECO, nowoczesnym plafonem DUBAJ ECO, lampą stojącą WERONA ECO oraz lampką nocną do sypialni NICEA ECO.
Kraj pochodzenia i cechy produktu - produkt polski fabrycznie nowy
Moc - 60W
Napięcie - 230V
Gwarancja producenta - 24 miesiące
Wymiary lampy - wysokość - 28 cm, szerokość - 25 cm, długość panelu LED - 34 cm
Wymiary abażuru- wysokość - 12 cm, szerokość - 17,5 cm
Źródła światła - 1xE27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED
Materiał - stelaż - elementy metalowe, abażur - folia PVC o strukturze forniru
Dostępne kolory abażuru - dąb bielony, dąb sonoma, orzechowy, kasztanowy
Dostępne kolory stelaża- chrom, stal szczotkowana
Opinie
Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.