ŚRODKI CZYSTOŚCI  - Do czyszczenia skór Soft Cleaner 1L  (1)

Do czyszczenia skór Soft Cleaner 1L

ładowanie
125,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Delikatny preparat do czyszczenia wszystkich gatunków skór

Preparat do czyszczenia skóry Soft Cleaner to delikatny środek czyszczący na bazie wody destylowanej. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników mogących uszkodzić wykończenie skóry. Preparat nadaje się do czyszczenia wszystkich gatunków skór naturalnych . Regularne używanie środków do czyszczenia i konserwacji skór powstrzymuje niszczące działanie zanieczyszczeń, które z biegiem czasu mogą powodować poważne uszkodzenia skóry. Po czyszczeniu skóry konieczne jest zastosowanie kremu do konserwacji skór Protection Cream.

Soft Cleaner 

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli).Czyszczenie skóry i jej pielęgnacja to program, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, konserwacja skóry gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, jednocześnie zabezpieczając skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

Zawartość produktu:

 Soft Cleaner 1 litr

Działanie:

Stosowanie środków do czyszczenia i konserwacji skór Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale impregnuje wyrób skórzany i zabezpiecza go przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

Uwaga:

- przed użyciem potrząsnąć buteleczką

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia:

Preparat do czyszczenia skóry SOFTCLEANER – nasącz gąbkę środkiem do czyszczenia skóry i ściśnij ją kilkakrotnie do uzyskania piany (im więcej piany tym lepszy efekt czyszczenia ). Skórę należy czyścić okrężnymi ruchami. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze, kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce, dlatego też trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia skóry jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ) i nałożyć preparat do konserwacji skóry PROTECTION CREAM,który zabezpieczy skórę przed plamami na bazie wody, alkoholu i oleju.

Zastosowanie

Wszystkie środki do czyszczenia i konserwacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO9001i dostępne są na wielu kontynentach. Daje nam to pewność, że każdy preparat do czyszczenia skóry spełni pokładane w nim oczekiwania. Środki do czyszczenia i pielęgnacji skór można stosować do skórzanych mebli, do czyszczenia i konserwacji  skórzanych tapicerek samochodowych, do czyszczenia i pielęgnacji odzieży i galanterii skórzanej. Preparaty do czyszczenia skóry są bezpieczne w użyciu ponieważ, produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry. Zapewniają skuteczną ochronę i pielęgnację skórom naturalnym o zróżnicowanym wykończeniu lica, dlatego niema potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania różnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych (antykowanych). Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Jak dbać o skórę

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej twardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skóry z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji. 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
UNIGO SAFE 1L - higienizator
UNIGO SAFE 1L - higienizator
77,00
PLN
DO JASNYCH SKÓR
DO JASNYCH SKÓR
124,00
PLN
DO OLEJOWANYCH SKÓR
DO OLEJOWANYCH SKÓR
104,00
PLN
ZESTAW DO AUTA (2x150ml)
ZESTAW DO AUTA (2x150ml)
87,00
PLN
Do czyszczenia skór UNIVERSAL CLEANER 200ml
Do czyszczenia skór UNIVERSAL CLEANER 200ml
56,00
PLN
Czyszczenie i nawilżanie Leather Mousse 200ml
Czyszczenie i nawilżanie Leather Mousse 200ml
53,00
PLN
USUWANIE DŁUGOPISU
USUWANIE DŁUGOPISU
30,00
PLN
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 250ml
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 250ml
64,00
PLN
Do regeneracji LEATHER VITAL 250ml
Do regeneracji LEATHER VITAL 250ml
60,00
PLN
ŚCIERECZKA DO KONSERWACJI SKÓR
ŚCIERECZKA DO KONSERWACJI SKÓR
8,50
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl