ŚRODKI CZYSTOŚCI  - Do czyszczenia skór FOAM CLEANER 200ml  (1)

Do czyszczenia skór FOAM CLEANER 200ml

ładowanie
53,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Preparat do czyszczenia wszystkich gatunków skór.

Foam Cleaner (wersja Strong Cleaner w piance) to bezpieczny produkt do czyszczenia wszystkich rodzajów skór (anilina, madras (pigmentowane), zamsz, nubuk). Zaletą  preparatu do czyszczenia skór Foam Cleaner jest czyszczenie z minimalną ilością wilgoci, do daje efekt w postaci bardzo dużej wydajności. Preparat do czyszczenia skóry posiada konsystencje kremu do golenia, a użycie jest bardzo proste i wygodne. Po czyszczeniu skóry konieczne jest zastosowanie kremu ochronnego Protection Cream

Foam Cleaner 200ml

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skóry jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli).Czyszczenie i konserwacja skóry to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, pielęgnacja i konserwacja skóry gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, jednocześnie zabezpieczając skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

Zawartość produktu

Foam Cleaner 200ml

Działanie: 

Stosowanie środków do czyszczenia i konserwacji skór naturalnych Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale impregnuje wyrób skórzany i zabezpiecza go przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

Uwaga: 

- przed użyciem potrząsnąć buteleczką

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia: 

Preparat czyszczący do skór  FoamCleaner –Wstrząśnij pojemnik i nanieś pianę bezpośrednio na skórę. Skórę należy czyścić okrężnymi ruchami za pomocą gąbki. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce dlatego też, trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ) i nałożyć PROTECTION CREAM, który utworzy powłokę ochronną na powierzchni skóry i zabezpieczy skórę przed plamami na bazie wody, alkoholu, oleju.

Zastosowanie: 

Wszystkie preparaty do czyszczenia i konserwacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są na wielu kontynentach. Daje nam to pewność, że każdy środek do czyszczenia skóry oraz każdy preparat do konserwacji i pielęgnacji skóry, spełni pokładane w nim oczekiwania. Preparaty można stosować do czyszczenia   mebli skórzanych, do czyszczenia i konserwacji skórzanej tapicerki samochodowej, do czyszczenia i pielęgnacji odzieży skórzanej i galanterii skórzanej. Środki do czyszczenia skóry są bezpieczne w użyciu, ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry. Preparaty do czyszczenia i konserwacji skóry zapewniają skuteczną ochronę i pielęgnację skórom licowym o zróżnicowanym wykończeniu dlatego niema potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania różnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych-antykowanych. Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Jak dbać o skórę:

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej twardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skóry z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
MULTI HIGIENIZER 300ml
MULTI HIGIENIZER 300ml
47,00
PLN
DO SKÓR NATURALNYCH (2x250ml)
DO SKÓR NATURALNYCH (2x250ml)
98,00
PLN
DO USUWANIA JEANSU
DO USUWANIA JEANSU
31,00
PLN
Do czyszczenia skór Strong Cleaner 250ml
Do czyszczenia skór Strong Cleaner 250ml
39,00
PLN
CZYSZCZENIE NUBUKU I ZAMSZU - REVIVER W, 100 ML
CZYSZCZENIE NUBUKU I ZAMSZU - REVIVER W, 100 ML
32,50
PLN
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 250ml
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 250ml
64,00
PLN
KONSERWACJA TKANIN - Protector W koncentrat
KONSERWACJA TKANIN - Protector W koncentrat
21,00
PLN
Do regeneracji LEATHER VITAL 1L
Do regeneracji LEATHER VITAL 1L
226,00
PLN
Do regeneracji LEATHER VITAL 250ml
Do regeneracji LEATHER VITAL 250ml
60,00
PLN
ŚCIERECZKA DO KONSERWACJI SKÓR
ŚCIERECZKA DO KONSERWACJI SKÓR
8,50
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl