ŚRODKI CZYSTOŚCI  - Czyszczenie i nawilżanie Leather Mousse 200ml  (1)

Czyszczenie i nawilżanie Leather Mousse 200ml

ładowanie
53,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Preparat do czyszczenia i nawilżania skóry

Leather Mousse został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu mebli skórzanych, redukuje on nagromadzone zabrudzenia, ożywia wygląd i zmiękcza skórę, nadając jej delikatny połysk. Preparat do czyszczenia skóry jest połączeniem środka czyszczącego z delikatnym konserwantem, a po użyciu Leather Mousse, wyczyszczona skóra zostaje nawilżona. Preparat do czyszczenia skór naturalnych w postaci piany do szybkiego, łatwego i wygodnego użycia. Pojemnik wyposażony w pompkę do wytworzenia piany. Nie nadaje się do zamszu i nubuku.

Leather Mousse 200 ml

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie narażają na kontakt z brudem, ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli). Czyszczenie skóry i konserwacja skór naturalnych to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, konserwacja skóry gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, jednocześnie zabezpieczając skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

Zawartość produktu:

Leather Mousse 200ml

Działanie

Stosowanie środków do czyszczenia i konserwacji skór Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia, doskonale impregnuje wyrób skórzany i zabezpiecza go przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

Uwaga

- przed użyciem potrząsnąć buteleczką

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia:

Preparat do czyszczenia skóry  LeatherMousse– potrząśnij pojemnikiem, naciskając pompkę do wytwarzania piany i nasącz gąbkę preparatem. Skórę czyść okrężnymi ruchami. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze, kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce, dlatego też trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ). Skóra po czyszczeniu i wyschnięciu zostanie nawilżona, oraz uzyska delikatny połysk.

Zastosowanie

Wszystkie środki do czyszczenia i konserwacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są na wielu kontynentach. Daje nam to pewność, że każdy preparat do czyszczenia skóry spełni pokładane w nim oczekiwania. Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji skóry można stosować do skórzanych mebli, do czyszczenia i konserwacji skórzanych tapicerek samochodowych, do czyszczenia i pielęgnacji odzieży i galanterii skórzanej. Środki do czyszczenia skóry są bezpieczne w użyciu ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry. Zapewniają skuteczną ochronę i pielęgnację skórom licowym o zróżnicowanym wykończeniu, dlatego niema potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania różnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych-antykowanych. Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Jak dbać o skórę:

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej stwardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skóry z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
ZESTAW do MATERACY (2x200ml)
ZESTAW do MATERACY (2x200ml)
87,00
PLN
MULTI HIGIENIZER 300ml
MULTI HIGIENIZER 300ml
47,00
PLN
Gąbka do tkanin CUDOWNA GĄBKA
Gąbka do tkanin CUDOWNA GĄBKA
30,00
PLN
DO JASNYCH SKÓR
DO JASNYCH SKÓR
124,00
PLN
Zestaw do skór Midi (2x150ml)
Zestaw do skór Midi (2x150ml)
87,00
PLN
Czyszczenie SKAI CLEANER 500ml
Czyszczenie SKAI CLEANER 500ml
44,00
PLN
CZYSZCZENIE SKÓRY - SPEW REMOVER 100 ml
CZYSZCZENIE SKÓRY - SPEW REMOVER 100 ml
41,00
PLN
Do czyszczenia skór STRONG CLEANER 1L
Do czyszczenia skór STRONG CLEANER 1L
171,00
PLN
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 250ml
Do konserwacji skór PROTECTION CREAM 250ml
64,00
PLN
LEATHER BARRIER 1 L krem ochronny do jasnych skór
LEATHER BARRIER 1 L krem ochronny do jasnych skór
249,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl